Ми працюємо! Разом до перемоги!🇺🇦

uk_UA Logo

Close

Оплата:

  • Готівковий розрахунок. Можливий тільки при замовленні запасних частин або комплектуючих. Розрахуватися готівкою можливо в касі відділення будь якого банку, відділенні кур’єрської служби при отриманні товару.
  • Безготівковий розрахунок. Ви можете оплатити замовлення в касі відділення будь якого банку або з розрахункового рахунку вашого підприємства. Ми являємся платниками ПДВ. Доставка товарів відбувається після зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок нашої компанії. Всі необхідні для бухгалтерії документи (рахунок-фактура, видаткова накладна) надаються разом із товаром.

Терміни доставки:

При наявності запасних частин та комплектуючих на складі відправка відбувається на протязі декількох днів після оплати замовлення. При відсутності товарів на центральному складі в Києві поставка відбувається на протязі 2-6 тижнів.

Терміни поставки техніки залежить від багатьох факторів та узгоджується індивідуально. При замовленні обладнання в індивідуальній комплектації термін поставки може займати до 7 місяців.

Вартість доставки:

Вартість доставки техніки відбувається безкоштовно.

Вартість доставки запасних частин та комплектуючих розраховується відповідно тарифів транспортних компаній «Нова Пошта», «САТ», «Делівері» або безкоштовно при заборі товарів зі складу в м. Києві.